№ п/п | Прізвище, ім'я спортсмена | Область, місто | ФСТ, СК | Вид програми | Номер програми | Прізвище, ініціали тренера |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
І місця |
1. | Ілюшина Вікторія | Харківська | Україна | Армспорт | 55 кг (права рука) | Петренко В. |
2. | Ілюшина Вікторія | - „ - | - „ - | - „ - | ліва рука | - „ - |
3. | Скорік Олена | Луганська | - „ - | - „ - | 60 кг (права рука) | Демчук О. |
4. | Скорік Олена | - „ - | - „ - | - „ - | ліва рука | - „ - |
5. | Трускалова Наталія | Харківська | Колос | - „ - | 65 кг (ліва рука) | Терезінов С. |
6. | Безкоровайний Дмитро | - „ - | Україна | - „ - | 55 кг (ліва рука) | Петренко В. |
7. | Бабаєв Рустам | - „ - | - „ - | - „ - | 80 кг (права рука) | - „ - |
8. | Бабаєв Рустам | - „ - | - „ - | - „ - | ліва рука | - „ - |
9. | Семеренко Олексій | Дніпропетровська | Україна ЗС | - „ - | 110 кг (права рука) | Семеренко С. |
10. | Семеренко Олексій | - „ - | - „ - | - „ - | ліва рука | - „ - |
11. | Северін Ігор | Київ | Динамо | Бойове самбо | 62 кг | Хасанов М. Виноградов В. |
12. | Подоляк Сергій | Харківська | МОН | Боротьба самбо | 52 кг | Заїка О. Дусенко Д. |
13. | Прищепа Марина | Черкаська – Київ | Спартак Україна | - „ - | 72 кг | Римар В. Нагібін Г. |
14. | Семенюк Марія | Тернопільська – Івано-Франківська | МОН | - „ - | | Боднарук Є. |
15. | Миколайчук Роман | Харківська | ЗС | Гирьовий спорт (двоборство) | двоборство | Мукашов А. |
16. | Миколайчук Роман | - „ - | - „ - | - „ - | поштовх | - „ - |
17. | Андрійчук Володимир | Львівська | - „ - | - „ - | двоборство | Климович А. |
18. | Андрійчук Володимир | - „ - | - „ - | - „ - | ривок | - „ - |
19. | Олішевко В’ячеслав | Київ | Динамо | - „ - | поштовх | Ромас Є. |
20. | Афендікова Вікторія | Донецька | | Карате (традиційне) | куміте | Хижняк В. |
21. | Садовенко Артем | Дніпропетровська | Україна | Кікбоксинг ( IAKSA ) | лайт-контакт | Олійник Д. |
22. | Садовенко Артем | - „ - | - „ - | - „ - | лоу-кік | Олійник Д. Яровий В. |
23. | Агаджанян Анашувен | АР Крим | Динамо | Кікбоксинг ( WPKA ) | семі-контакт | Золотавін О. |
24. | Ладика Андрій | Львівська | - „ - | - „ - | лайт-контакт | Костів А. |
25. | Ладика Андрій | - „ - | - „ - | - „ - | фул-контакт | - „ - |
26. | Слободян Ганна | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | лайт-контакт | Поперечник М. |
27. | Ніколенко Тетяна | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
28. | Ніколенко Тетяна | - „ - | - „ - | - „ - | семі-контакт | - „ - |
29. | Шарбанський В’ячеслав | Житомирська | Спартак | - „ - | фул-контакт | Степанчук С. |
30. | Балдін Денис | Дніпропетровська | Динамо | - „ - | сольні вправи без зброї | Балдін С. |
31. | Балдін Денис | - „ - | - „ - | - „ - | сольні вправи зі зброєю | - „ - |
32. | Балдін Денис | - „ - | - „ - | - „ - | муз. вправи без зброї | - „ - |
33. | Балдін Денис | - „ - | - „ - | - „ - | муз. вправи зі зброєю | - „ - |
34. | Волков Антон | - „ - | - „ - | - „ - | семі-контакт | - „ - |
35. | Перемитько Тарас | Луганська | Динамо | Панкратіон | | Шендрик О. |
36. | Джура Денис | Київ | - „ - | - „ - | | - „ - |
37. | Соловйова Лариса | Київ | Україна | Пауерліфтинг | жим | Соловйов Д. |
38. | Іванова Жанна | Київська | Україна – Колос | - „ - | присід | Іванов С. |
39. | Багрій Тамара | Тернопільська – Донецька | Україна | - „ - | тяга | Багрій А. |
40. | Бородай Катерина | Донецька | | - „ - | присідання | Збандут І. |
41. | Яворська Ірина | Полтавська | Україна | - „ - | - „ - | Іваньков М. |
42. | Яворська Ірина | - „ - | - „ - | - „ - | тяга | - „ - |
43. | Фредун Іван | Львівська | Динамо | - „ - | сума | Гайдучок І. |
44. | Фредун Іван | - „ - | - „ - | - „ - | присід | - „ - |
45. | Фредун Іван | - „ - | - „ - | - „ - | жим | - „ - |
46. | Папазов Віталій | Донецька - Запорізька | Україна | - „ - | присід | Котенджи О. Черников С. |
47. | Ярембаш Євген | - „ - | - „ - | - „ - | жим | - „ - |
48. | Тіхенко Віталій | Харківська | ЗС | Сумо | 85 кг | Коробко С. |
49. | Бойкова Аліна | Чернігівська | - „ - | - „ - | 65 кг | Маркін А. |
50. | Лунін Богдан | Харківська | Динамо | Таїландський бокс ( IFMA ) | 60 кг | Цуканов Артем’єв |
51. | Кишенко Анатолій | Одеська | Україна | - „ - | 67 кг | Батрику |
52. | Кирпаць Дмитро | Миколаївська | - „ - | - „ - | 75 кг | Хворов |
53. | Григорьєв Денис | Одеська | - „ - | - „ - | +91 кг | Євтушенко Черв’яков |
54. | Назаренко Ігор | Харківська | Динамо | Універсальний бій | 70 кг | |
55. | Бутенко Костянтин | - „ - | - „ - | - „ - | 80 кг | Костєв Д. |
56. | Іванчук Василь | Львівська | Україна | Шахи | командне | Самостійно |
57. | Пономарьов Руслан | Донецька | Динамо | - „ - | - „ - | Пономарьов Г. |
58. | Волокитін Андрій | Львівська | Колос | - „ - | - „ - | Волокитін О. |
59. | Моїсеєнко Олександр | Харківська | МОН | - „ - | - „ - | Самостійно |
60. | Ельянов Павло | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Ельянов В. |
61. | Карякін Сергій | АР Крим | - „ - | - „ - | - „ - | Карякін О. |
2 місця |
1. | Пушкар Андрій | Тернопільська | Україна | Армспорт | +110 кг (права рука) | Пушкар А. |
2. | Пушкар Андрій | - „ - | - „ - | - „ - | ліва рука | - „ - |
3. | Белінська Маргарита | Київ | | Бодібілдінг | фітнес | Білоус О. |
4. | Каштанов Андрій | Харківська | Динамо | Боротьба самбо | 62 кг | Нечитайло О. Пліс М. |
5. | Том’як Галина | Львівська – Івано-Франківська | ЗС – Україна | - „ - | 52 кг | Юнак М. Бондарук Є. |
6. | Покора Надія | - „ - | ЗС | - „ - | 64 кг | Юнак М. Надопта А. |
7. | Лаврентьєв Віктор | Харківська | Динамо | Бойове самбо | 52 кг | Михайленко А. Виноградов В. |
8. | Узький Андрій | Київ | - „ - | - „ - | 57 кг | Зінковський Хасанов М. |
9. | Мартиненко Олег | - „ - | Динамо – МОН | - „ - | 68 кг | Виноградов В. Питик Г. |
10. | Жувак Андрій | - „ - | Динамо | - „ - | 74 кг | Хасанов М. |
11. | Пилипчук Юрій | - „ - | - „ - | - „ - | 82 кг | Хасанов М. Руденко М. |
12. | Христюк Дмитро | - „ - | - „ - | - „ - | 90 кг | Питик Г. Руденко М. |
13. | Рижков Костянтин | Харківська | - „ - | - „ - | 100 кг | Данілов В. Луговський С. |
14. | Пронтенко Василь | Житомирська | ЗС – Колос | Гирьовий спорт (двоборство) | довгий цикл 65 кг | Романчук В. |
15. | Андрійчук Володимир | Львівська | - „ - | - „ - | довгий цикл 70 кг | Яремчук |
16. | Пронтенко Василь | Житомирська | ЗС | Гирьовий спорт (двоборство) | сума | Романчук В. |
17. | Пронтенко Василь | - „ - | - „ - | - „ - | ривок | - „ - |
18. | Пронтенко Костянтин | - „ - | - „ - | - „ - | сума | - „ - |
19. | Пронтенко Костянтин | - „ - | - „ - | - „ - | ривок | - „ - |
20. | Орлов Юрій | Харківська | - „ - | - „ - | поштовх | Смирнов Б. |
21. | Тулюк Олександр | АР Крим | Україна | Городковий спорт | особисто | Рудіч С. |
22. | Бабич Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | особисто (полімерні бити) | Филипенко Л. |
23. | Бабич Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | командне | - „ - |
24. | Фетисов В’ячеслав | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | - „ - | Разлуцький В. |
25. | Євтушенко Володимир | Київ | - „ - | - „ - | - „ - | Скидан А. |
26. | Валентович Валентин | Луганська | - „ - | - „ - | - „ - | Гапотченко О. |
27. | Разлуцький Володимир | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | - „ - | Фетисов В. |
28. | Тулюк Олександр | АР Крим | - „ - | - „ - | - „ - | Рудіч С. |
29. | Кучеренко Віра | Донецька | | Карате (традиційне) | фуко-го | Хижняк В. |
30. | Садовенко Артем | Дніпропетровська | Україна | Кікбоксинг ( IAKSA ) | фул-контакт | Олійник Д. |
31. | Коряка Ян | Запорізька | - „ - | - „ - | - „ - | Леонтьєв В. |
32. | Коряка Ян | - „ - | - „ - | - „ - | лайт-контакт | - „ - |
33. | Олійник Олександр | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | фул-контакт | Олійник Д. |
34. | Луценко Наталія | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Федоров В. |
35. | Багацький Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | лоу-кік | Волинський І. |
36. | Томсон Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Олійник Д. |
37. | Томсон Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | тайбокс | - „ - |
38. | Агаджанян Аркадік | АР Крим | Динамо | Кікбоксинг ( WPKA ) | семі-контакт | Золотавін О. |
39. | Семенюк Юрій | Київ | - „ - | - „ - | лайт-контакт | Кузнець О. |
40. | Лисюк Сергій | Чернігівська | Спартак | - „ - | - „ - | Сидоренко Ю. |
41. | Балдін Денис | Дніпропетровська | Динамо | - „ - | семі-контакт | Балдін С. |
42. | Альохін Євген | Луганська | - „ - | - „ - | - „ - | Орищенко |
43. | Ніколенко Тетяна | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | фул-контакт | Поперечник М. |
44. | Шарбанський В’ячеслав | Житомирська | Спартак | - „ - | лайт-контакт | Степанчук С. |
45. | Слободян Галина | Дніпропетровська | | - „ - | фул-контакт | Поперечник М. |
46. | Слободян Галина | - „ - | - „ - | - „ - | семі-контакт | - „ - |
47. | Дмитрук Оксана | Хмельницька - Донецька | Україна | Пауерліфтинг | сума | Рижук С. |
48. | Дмитрук Оксана | - „ - | - „ - | - „ - | присідання | - „ - |
49. | Дмитрук Оксана | - „ - | - „ - | - „ - | жим | - „ - |
50. | Дмитрук Оксана | - „ - | - „ - | - „ - | тяга | - „ - |
51. | Дмитрук Олена | Хмельницька | - „ - | - „ - | сума | - „ - |
52. | Дмитрук Олена | - „ - | - „ - | - „ - | присідання | - „ - |
53. | Дмитрук Олена | - „ - | - „ - | - „ - | жим | - „ - |
54. | Соловйова Лариса | Київ | - „ - | - „ - | сума | Соловйов Д. |
55. | Соловйова Лариса | - „ - | - „ - | - „ - | тяга | - „ - |
56. | Іванова Жанна | Київська | Україна – Колос | - „ - | сума | Іванов С. |
57. | Іванова Жанна | - „ - | - „ - | - „ - | жим | - „ - |
58. | Гумінська Леся | Херсонська –Донецька | | - „ - | тяга | Романенко С. |
59. | Багрій Тамара | Тернопільська – Донецька | Україна | - „ - | жим | Багрій А. |
60. | Багрій Тамара | - „ - | - „ - | - „ - | сума | - „ - |
61. | Бородай Катерина | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Збандут І. |
62. | Яворська Ірина | Полтавська | - „ - | - „ - | - „ - | Іваньков М. |
63. | Оробець Інна | Івано-Франківська | - „ - | - „ - | жим | Оробець В. |
64. | Оляниця Вікторія | Донецька | | - „ - | тяга | Збандут І. |
65. | Папазов Віталій | - „ - | - „ - | - „ - | сума | Котенджи О. |
66. | Фредун Іван | Львівська | Динамо | - „ - | тяга | Гала Л. |
67. | Ворошилін Роман | Донецька – Запорізька | Україна | - „ - | - „ - | Котенджи О. Гершиков С. |
68. | Папазов Віталій | Донецька | - „ - | - „ - | жим | Котенджи О. |
69. | Бондаренко Анатолій | Миколаївська | МОН | Спортивна акробатика | чоловіча група | Берднік В. |
70. | Бондаренко Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Берднік А. |
71. | Глущенко Владислав | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Хвистюк А. |
72. | Перенув Андрій | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
73. | Омельченко Юрій | Чернівецька | | Спортивне орієнтування | спринт | Тищук Д. |
74. | Прядун Сергій | АР Крим | ЗС | Сумо | 115 кг | Коробко С. |
75. | Неледва Максим | Одеська | - „ - | Таїландський бокс ( IFMA ) | 86 кг | Євтушенко |
76. | Мигалентьєв В’ячеслав | - „ - | - „ - | - „ - | 86 кг | Євтушенко Черв’яков |
77. | Степанова Вікторія | Київ | | Фітнес | | Зикіна В. |
3 місця |
1. | Безкоровайний Дмитро | Харківська | Україна | Армспорт | 55 кг (права рука) | Петренко В. |
2. | Моїсеєв Ігор | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | 90 кг (права рука) | Самостійно |
3. | Білоус Олександр | Київ | | Бодібілдінг | 85 кг | Делієв І. |
4. | Задорожна Катерина | Одеська | | - „ - | бодіфітнес | Маркушев О. |
5. | Бабійчук Дмитро | Київ – Хмельницька | Україна – Динамо | Боротьба самбо | 68 кг | Хасанов М. Горохов Г. |
6. | Савінов Віктор | Харківська | Динамо | - „ - | 74 кг | Савінов В. |
7. | Задворний Роман | Львівська – Хмельницька | ЗС – Україна | - „ - | 90 кг | Юнак М. Горохов Г. |
8. | Воловик Кирило | Севастополь | ЗС | - „ - | 100 кг | Пліс М. Протопопов |
9. | Селезень Дмитро | Харківська | Динамо | - „ - | + 100 кг | Луговський С. Данілов В. |
10. | Смаль Наталія | Чернігівська | ЗС – Україна | - „ - | 68 кг | Мархін А. |
11. | Селезень Дмитро | Харківська | Динамо | Бойове самбо | + 100 кг | Луговський С. Данілов В. |
12. | Головня Юрій | Житомирська | ЗС – Колос | Гирьовий спорт | довгий цикл 70 кг | Романчук В. |
13. | Мартишко Андрій | Київ | Динамо | Гирьовий спорт (двоборство) | поштовх | Ромас Є. |
14. | Мартишко Андрій | - „ - | - „ - | - „ - | ривок | - „ - |
15. | Мартишко Андрій | - „ - | - „ - | - „ - | сума | - „ - |
16. | Миколайчук Роман | Харківська | ЗС | - „ - | ривок | Смирнов Б. |
17. | Пронтенко Василь | Житомирська | - „ - | - „ - | поштовх | Романчук В. |
18. | Пронтенко Костянтин | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
19. | Орлов Юрій | Харківська | - „ - | - „ - | сума | Смирнов Б. |
20. | Мосіяш Валентин | Запорізька | Колос | - „ - | ривок | Швидкий В. |
21. | Телятніков Олександр | Вінницька | Україна | Городковий спорт | особисто (полімерні бити) | Пугач І. |
22. | Медведєва Ганна | Донецька | | Карате (традиційне) | ката | Хижняк В. |
23. | Пуча Володимир | Хмельницька | | - „ - | куміте | Савченко В. |
24. | Пуча Володимир | - „ - | | - „ - | фуко-го | - „ - |
25. | Романчук Сергій | Харківська | Колос | Кікбоксинг ( IAKSA ) | фул-контакт | Донде С. |
26. | Подточій Володимир | - „ - | - „ - | - „ - | лайт-контакт | - „ - |
27. | Марабен Артур | - „ - | Колос | - „ - | фул-контакт | - „ - |
28. | Полосенко Дмитро | Київська | Динамо | Кікбоксинг ( WPKA ) | лайт-контакт | Шаповалов Б. |
29. | Коробко Микола | Чернігівська | - „ - | - „ - | лайт-контакт | Калюжний А. |
30. | Валієв Антон | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | - „ - | Балдін С. |
31. | Мусатов Артем | Запорізька | - „ - | - „ - | - „ - | Лищук В. |
32. | Макушин Володимир | Луганська | - „ - | - „ - | - „ - | Макушин Н. |
33. | Гуцалюк Ігор | Рівненська | - „ - | - „ - | фул-контакт | Серпілов В. |
34. | Задніпровський Євген | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | лайт-контакт | Барсиян С. |
35. | Артамонов Олександр | Харківська | - „ - | - „ - | семі-контакт | Радіонов В. |
36. | Пирогов Анатолій | - „ - | - „ - | - „ - | лайт-контакт | - „ - |
37. | Яблонський Євген | Дніпропетровська | - „ - | - „ - | семі-контакт | Барсиян С. |
38. | Валдайцев Олександр | Харківська | - „ - | - „ - | - „ - | Радіонов В. |
39. | Валдайцев Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | лайт-контакт | - „ - |
40. | Михонович Олег | Київська | - „ - | - „ - | семі-контакт (командне) | Дворецький Є. |
41. | Польсан Євген | Луганська | - „ - | - „ - | - „ - | Орницен Н. |
42. | Полосенко Дмитро | Київська | - „ - | - „ - | - „ - | Шаповалов Б. |
43. | Дмитрук Олена | Хмельницька | Україна | Пауерліфтинг | тяга | Рижук С. |
44. | Соловйова Лариса | Київ | - „ - | - „ - | присідання | Соловйов Д. |
45. | Іванова Жанна | Київська | Україна – Колос | - „ - | тяга | Іванов С. |
46. | Гумінська Леся | Херсонська –Донецька | - „ - | - „ - | сума | Романенко С. |
47. | Гумінська Леся | - „ - | - „ - | - „ - | тяга | - „ - |
48. | Багрій Тамара | Тернопільська – Донецька | Україна | - „ - | - „ - | Багрій А. |
49. | Бородай Катерина | Донецька | - „ - | - „ - | жим | Збандут І. |
50. | Бородай Катерина | - „ - | - „ - | - „ - | тяга | - „ - |
51. | Яворська Ірина | Полтавська | Україна | - „ - | жим | Іваньков М. |
52. | Оробець Інна | Івано-Франківська | - „ - | - „ - | сума | Оробець В. |
53. | Оробець Інна | - „ - | - „ - | - „ - | присідання | - „ - |
54. | Оробець Інна | - „ - | - „ - | - „ - | тяга | - „ - |
55. | Муравльов Володимир | Донецька | - „ - | - „ - | + 125 кг | Олефіренко Є. |
56. | Ярембаш Євген | Донецька – Запорізька | - „ - | - „ - | - „ - | Котенджи О. Гершиков С. |
57. | Ворошилін Роман | - „ - | - „ - | - „ - | 110 кг | - „ - |
58. | Ворошилін Роман | - „ - | - „ - | - „ - | присід | - „ - |
59. | Ворошилін Роман | - „ - | - „ - | - „ - | жим | - „ - |
60. | Ярембаш Євген | - „ - | - „ - | - „ - | присід | - „ - |
61. | Муравльов Володимир | Донецька | - „ - | - „ - | жим | Олефіренко В. Збандут І. |
62. | Зузук Роман | Івано-Франківська | - „ - | - „ - | 75 кг жим лежачи | Фіголь В. |
63. | Норольський Володимир | Вінницька | - „ - | - „ - | 85 кг жим | Мохник А. |
64. | Ганенко Ганна | Донецька | - „ - | - „ - | + 90 кг жим | Олефіренко В. |
65. | Паньов Віктор | Київ | ЗС | Підводний спорт (плавання в ластах) | естафета 4х100 м | Яковлев |
66. | Сидоренко Дмитро | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
67. | Артимчук Дмитро | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
68. | Сорока Ігор | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
69. | Шляховська Ольга | - „ - | - „ - | - „ - | 400 м | Шляховська |
70. | Шляховська Ольга | - „ - | - „ - | - „ - | 800 м | - „ - |
71. | Сорока Ігор | - „ - | - „ - | - „ - | 100 м | Яковлев |
72. | Лободзинська Ірина | Вінницька | Україна | Спортивна акробатика | жіноча пара | Малініна Л. |
73. | Кравченко Юлія | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
74. | Пелепець Сергій | Одеська | Україна – ЗС | - „ - | - „ - | Гребенюк С. |
75. | Попов Сергій | Київ | МОН | - „ - | чоловіча пара | Третяков В. |
76. | Щербак Микола | - „ - | | - „ - | - „ - | - „ - |
77. | Шевчук Марина | Вінницька | Україна – ЗС | - „ - | - „ - | Галяка Л. |
78. | Стрижак Костянтин | Київ | ЗС | Сумо | + 115 кг | Коробко С. |
79. | Вакараш Андрій | Одеська | - „ - | Таїландський бокс ( IFMA ) | 63,5 кг | Пиненін Батрику |
80. | Наконечний Петро | - „ - | - „ - | - „ - | 71 кг | Євтушенко Черв’яков |
81. | Єсинович Ірина | - „ - | - „ - | - „ - | 60 кг | - „ - |
4 місця |
1. | Трускалова Наталія | Харківська | Колос | Армспорт | 65 кг (права рука) | Терезінов С. |
2. | Савицька Тетяна | Київ | | Бодібілдінг | | Нечипуренко |
3. | Ремезов Василь | Одеська | | - „ - | 85 кг | Самостійно |
4. | Бовкуш Віктор | Харківська | Колос | Гирьовий спорт | довгий цикл 75 кг | Гетьманенко |
5. | Андріяш Віталій | Київ | - „ - | - „ - | довгий цикл +90 кг | Айзенштат Е. |
6. | Фуглев Федір | АР Крим | Динамо | Гирьовий спорт (двоборство) | ривок | Лобера П. |
7. | Фуглев Федір | - „ - | - „ - | - „ - | сума | - „ - |
8. | Мосіяш Валентин | Запорізька | Колос | - „ - | - „ - | Швидкий В. |
9. | Афендікова Вікторія | Донецька | | Карате (традиційне) | ката сінх. (командне) | Хижняк В. |
10. | Кучеренко Віра | - „ - | | - „ - | - „ - | - „ - |
11. | Медведєва Ганна | - „ - | | - „ - | - „ - | - „ - |
12. | Олениця Вікторія | - „ - | | Пауерліфтинг | присід | Збандут І. |
13. | Папазов Віталій | - „ - | Україна | - „ - | тяга | Котенджи О. |
14. | Муравльов Володимир | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Олефіренко В. Збандут І. |
15. | Макрушин Сергій | Луганська | | - „ - | 110 кг жим | Карпов В. Тегельцев Б. |
16. | Семенюк Лариса | Волинська – Київ | Україна | Спортивна акробатика | жіноча група | Горкавенко І. |
17. | Горкавенко Олександра | Київ | - „ - | - „ - | - „ - | Кашуба Ю. |
18. | Басюк Алла | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
19. | Козловська Анастасія | Київ | | Фітнес | | Матвієвська О. |
5 місця |
1. | Шарков Андрій | АР Крим | Україна | Армспорт | 110 кг (права рука) | Іванов С. |
2. | Кумечко Олена | Житомирська | - „ - | Боротьба самбо | 48 кг | Шпіт В. |
3. | Придатко Вікторія | Донецька | - „ - | - „ - | +80 кг | Єрмоченко |
4. | Какура Руслан | Тернопільська | | Гирьовий спорт | довгий цикл 60 кг | Кальчуцький З. |
5. | Пронтенко Костянтин | Житомирська | | - „ - | довгий цикл 70 кг | Романчук С. |
6. | Андріяш Віталій | Київ | ЗС | Гирьовий спорт (двоборство) | сума | Айзенштат Е. |
7. | Фуглев Федір | АР Крим | Динамо | - „ - | поштовх | Лобера П. |
8. | Ромашкін Микола | Запорізька | Україна | Кікбоксинг ( IAKSA ) | фул-контакт | Ковпак В. |
9. | Сорокін Роман | Харківська | Колос | - „ - | - „ - | Донде С. |
10. | Чех Олександр | Дніпропетровська | Україна | - „ - | - „ - | Кравченко О. |
11. | Чех Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | лайт-контакт | - „ - |
12. | Пушнаков Микола | Запорізька | - „ - | - „ - | - „ - | Донде С. |
13. | Безпечна Вікторія | Харківська | - „ - | - „ - | - „ - | Гатарін В. |
14. | Галуза Наталія | Донецька | - „ - | Кікбоксинг ( WAKO ) | фул-контакт 52 кг | Белих С. |
15. | Жерновникова Тетяна | Харківська | - „ - | - „ - | фул-контакт 60 кг | Кохановський |
16. | Паньов Віктор | Київ | ЗС | Підводний спорт (плавання в ластах) | 200 м | Яковлев Є. |
17. | Шляховська Ольга | - „ - | - „ - | - „ - | 200 м | Шляховська |
18. | Шляховська Ольга | - „ - | - „ - | - „ - | естафета 4х100 м | - „ - |
19. | Семенченко Юлія | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Яковлев Є. |
20. | Позій Ганна | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
21. | Дєлова Катерина | Харківська | | - „ - | - „ - | Дєлова І. |
22. | Яковенко Роман | Київ | | Панкратіон | | Мандрік О. |
23. | Чернишов Олександр | Луганська | | - „ - | | Мандрік О. |
24. | Гумінська Леся | Херсонська –Донецька | | Пауерліфтинг | тяга | Романенко С. |
25. | Олениця Вікторія | Донецька | | - „ - | жим | Збандут І. |
26. | Ярембаш Євген | Донецька – Запорізька | Україна | - „ - | тяга | Котенджи О. Черніков С. |
27. | Муравльов Володимир | - „ - | - „ - | - „ - | присід | Олефіренко В. Збандут І. |
28. | Ібрагімова Дарина | Севастополь | Динамо | Сумо | командне | Семинихін С. |
29. | Бурмистрова Катерина | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | Голуб Ю. |
30. | Саєнко Світлана | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
31. | Бойкова Аліна | Чернігівська | ЗС | - „ - | - „ - | Маркін А. |
32. | Маковоз Олександр | Харківська | Динамо | Універсальний бій | 75 кг | - „ - |
6 місця |
1. | Романов Віталій | Київ | | Бодібілдінг | 90 кг | Делієв І. |
2. | Ілика Олег | Чернівецька | | Гирьовий спорт | довгий цикл +90 кг | Івасюк П. |
3. | Андріяш Віталій | Київ | ЗС | Гирьовий спорт (двоборство) | поштовх | Айзенштат Е. |
4. | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | ривок | - „ - |
5. | Сорока Ігор | - „ - | - „ - | Підводний спорт (плавання в ластах) | естафета 4х200 м | Яковлев Є. |
6. | Артемчук Дмитро | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
7. | Паньов Віктор | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
8. | Личенко Олександр | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |
9. | Сорока Ігор | - „ - | - „ - | - „ - | 400 м | - „ - |
10. | Семенченко Юлія | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - | - „ - |