№ п/п | Прізвище, ім'я спортсмена | Область, місто | ФСТ, СК | Вид спорту | Номер програми | Прізвище, ініціали тренера |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
1 місце |
1 | Яценко Дмитро | Луганська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 12 | Плохотюк П.В. |
2 | Дубинський Павло | Чернігівська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 12 | Назаренко Г.Н. |
3 | Михайленко Сергій | Чернігівська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 12 | Назаренко Г.Н., Авраменко Г.В. |
4 | Сиванич Олена | Миколаїв | Україна | стрибки на батуті | синхронний стрибок | Шуйська Т.В. |
5 | Сиванич Світлана | Миколаїв | Україна | стрибки на батуті | синхронний стрибок | Боровська Н.В. |
6 | Кваша Ілля | Миколаївська | Україна | стрибки у воду | трампл. 1 м | Мар’янко Т.Й. |
7 | Федорова Олена | Миколаївська | Україна | стрибки у воду | трампл. 1 м | Мар’янко Т.Й. |
8 | Шитко Дар’я | Херсонська | Динамо | стрільба кульова | МГ - 9 | Маслова Н.І., Раєнко І.П. |
9 | Троценко Наталія | Терноп. – Івано-Франк. | Колос | важка атлетика | поштовх | Підодвірний М.І. |
10 | Кисельова Ольга | Миколаїв | СкМОН | фехтування | шабля - команда | Шлікар А, Марченко Ю. |
11 | Хомрова Олена | Миколаїв | Спартак – СкМОН | фехтування | шабля - команда | Шлікар А, Марченко Ю. |
12 | Пундік Галина | Хмельницька | Україна | фехтування | шабля - команда | Штурбабін В.В. |
13 | Харлан Ольга | Миколаївська | Спартак | фехтування | шабля - команда | Шлікар А, Скороход А., Марченко Ю. |
2 місце |
1 | Перков О. | Львів | Україна – ЗС | стрільба із лука (в приміщ.) | особисто | Ткачек В.В. |
2 | Меніна Оксана | Дніпропетровська | Україна | стрільба кульова | ГП - 11А | Чапала Г.М., Палієнко А.Г. |
3 | Логоша Дар’я | Херсонська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11А | Маслова Н.І. |
4 | Євсеєнко Тетяна | Луганська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11А | Кудінов Є.М. |
5 | Меніна Оксана | Дніпропетровська | Україна | стрільба кульова | ГП - 11 | Чапала Г.М., Палієнко А.Г. |
6 | Логоша Дар’я | Херсонська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11 | Маслова Н.І. |
7 | Євсеєнко Тетяна | Луганська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11 | Кудінов Є.М. |
8 | Круглов Олександр | Одеська | Україна | веслування на б/к | С-4 1000 м | Мурадосілов Є.Я. |
9 | Повх Роман | Волинська | Україна | веслування на б/к | С-4 1000 м | Камерилов О.Є. |
10 | Кондратюк Олександр | Хмельницька | Динамо | веслування на б/к | С-4 1000 м | Майстер А. |
11 | Ісаков Юрій | Миколаїв | Україна | веслування на б/к | С-4 1000 м | Щіченко О. |
12 | Пожар Денис | Херсон | ЗС | веслування на б/к | С-4 500 м | Кравченко А.С. |
13 | Кравченко Микола | Херсон | Спартак | веслування на б/к | С-4 500 м | Кравченко А.С. |
14 | Крук Петро | Рівне | Україна | веслування на б/к | С-4 500 м | Максимчук А.В. |
15 | Безуглий Сергій | Миколаїв | Динамо | веслування на б/к | С-4 500 м | Щіченко О. |
16 | Крят Максим | Житомир – Львів | Динамо – ЗС | триатлон | команда | Іщук І.О., Крюков А.В. |
17 | Чорний Максим | Запорізька | Динамо | триатлон | команда | Романюк Є.Я., Сагач С.С. |
18 | Ярошенко Микола | Донецька | Україна – Динамо | триатлон | команда | Яценко С.Л., Конопленко Г.А. |
19 | Миронюк Надія | Волинська | Колос | важка атлетика | поштовх | Миронюк Н.В., Авраменко М. |
20 | Ободовський Антон | Донецька | Колос | важка атлетика | поштовх | Рожко В.А., Таймазов П.О. |
21 | Коханенко Світлана | Миколаїв – Київська | ЗС – Колос | важка атлетика | поштовх | Співак І.М., Распітін В.І. |
22 | Давидова Наталія | Чернігів. – Дніпропетр. | Україна – ЗС | важка атлетика | ривок | Попіл С.О., Руденок В. |
3 місце |
1 | Добрева Г. | Львів | ЗС – Колос | стрільба із лука (в приміщ.) | команда | Гавелко М.П. |
2 | Лонська Н. | Львів | ЗС | стрільба із лука (в приміщ.) | команда | Гавелко М.П. |
3 | Резнікова Ю. | Херсонська | Динамо | стрільба із лука (в приміщ.) | команда | Резніков В.Г. |
4 | Яценко Дмитро | Луганська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11А | Плохотюк П.В. |
5 | Логоша Дар’я | Херсонська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11А | Маслова Н.І. |
6 | Логоша Дар’я | Херсонська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11 | Маслова Н.І. |
7 | Яценко Дмитро | Луганська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11А | Плохотюк П.В. |
8 | Дубинський Павло | Чернігівська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11А | Назаренко Г.Н. |
9 | Михайленко Сергій | Чернігівська | Динамо | стрільба кульова | ГП - 11А | Назаренко Г.Н., Авраменко Г.В. |
10 | Сиванич Олена | Миколаїв | Україна | стрибки на батуті | командні | Шуйська Т.В. |
11 | Сиванич Світлана | Миколаїв | Україна | стрибки на батуті | командні | Боровська Н.В. |
12 | Силютіна Лілія | Одеська | ЗС | стрибки на батуті | командні | Силютін В.П. |
13 | Москвіна Наталія | Харків | Колос | стрибки на батуті | командні | Соломатіна Г.М. |
14 | Маковецький Влад | Миколаївська | Україна | стрибки на батуті | командні | Горжий В.М. |
15 | Матвеєв Андрій | Миколаївська | Україна | стрибки на батуті | командні | Шуйська Т.В. |
16 | Фронюк Олексій | Херсон | СкМОН | стрибки на батуті | командні | Карагодін В.М. |
17 | Наконечний Віталій | Херсон | СкМОН | стрибки на батуті | командні | Молчанов І.М. |
18 | Пригоров Олексій | Харківська | Колос | стрибки у воду | трамплін 1 м | Молчанов В.О. |
19 | Іщенко Кристина | Миколаївська | Україна | стрибки у воду | трамплін 1 м | Мар’янко Т.Й. |
20 | Шитко Дар’я | Херсонська | Динамо | стрільба кульова | МГ - 9 | Маслова Н.І., Раєнко І.П. |
21 | Галкіна Тетяна | Львівська | Україна | стрільба кульова | МГ - 9 | Коревич Р.В., Малхасян Т.Х. |
22 | Чепурна Наталя | Черкаська | Україна | стрільба кульова | МГ - 9 | Нагній В.А. |
23 | Миронюк Надія | Волинська | Колос | важка атлетика | ривок | Миронюк Н.В., Авраменко М. |
24 | Коханенко Світлана | Миколаїв – Київська | ЗС – Колос | важка атлетика | ривок | Співак І.М., Распітін В.І. |
25 | Давидова Наталія | Чернігівська | Україна – ЗС | важка атлетика | поштовх | Попіл С.О., Старук А.А. |
26 | Бідняк Іван | Дніпропетровська | Україна | стрільба кульова | МП - 6 | Боткачик С.А., Белкін О.Л. |
27 | Жданов Олексій | Львівська | ЗС | стрільба кульова | МП - 6 | Ярмоленко Н.М., Старинський С.І. |
28 | Журба Сергій | Львівська | СкМОН – ЗС | стрільба кульова | МП - 6 | Коростильова В.І., Коростильов С.М. |
4 місце |
1 | Перков О. | Львів | Україна – ЗС | стрільба із лука (в приміщ.) | команда | Ткачек В.В. |
2 | Гавелко Ю. | Чернігівська | Динамо | стрільба із лука (в приміщ.) | команда | Гавелко М.П. |
3 | Козій Ю. | Чернігівська | Динамо | стрільба із лука (в приміщ.) | команда | Гавелко М.П. |
4 | Бідняк Іван | Дніпропетровська | Україна | стрільба кульова | ПП - 3 | Боткачик С.А., Белкін О.Л. |
5 | Жданов Олексій | Львівська | ЗС | стрільба кульова | ПП - 3 | Ярмоленко Н.М., Старинський С.І. |
6 | Журба Сергій | Львівська | СкМОН – ЗС | стрільба кульова | ПП - 3 | Коростильова В.І., Коростильов С.М. |
7 | Літинська Оксана | Київ | Україна | веслування на б/к | К-2 1000 м | Єленєв Г.Л., Літинський О.М. |
8 | Алдухова Людмила | Київ | Україна | веслування на б/к | К-2 1000 м | Топіха В.Л., Топіха Л.Ф. |
9 | Бідняк Іван | Дніпропетровська | Україна | стрільба кульова | МП - 5 | Боткачик С.А., Белкін О.Л. |
10 | Жданов Олексій | Львівська | ЗС | стрільба кульова | МП - 5 | Ярмоленко Н.М. |
11 | Журба Сергій | Львівська | СкМОН – ЗС | стрільба кульова | МП - 5 | Коростильова В.І., Коростильов С.М. |
12 | Ободовський Антон | Донецька | Колос | важка атлетика | ривок | Рожко В.А., Таймазов П.О. |
13 | Троценко Наталія | Терноп. – Івано-Франк. | Колос | важка атлетика | ривок | Підодвірний М.І. |
5 місце |
1 | Руденко Галина | Київ | Динамо | сучасне п’ятиборство | команда | Тимощенко Ю.Т. |
2 | Чумакова Анастасія | Донецьк | Україна | сучасне п’ятиборство | команда | Пауков О.І. |
3 | Дубініна Ірина | Луганськ | Динамо | сучасне п’ятиборство | команда | Єфеменко В.В. |
4 | Періг Микола | Івано-Франківськ | Україна | веслування на б/к | С-4 500 м | Батомункоєв С.А. |
5 | Єфімов Дмитро | Одеса | Україна | веслування на б/к | С-4 500 м | Мариморич А.А. |
6 | Малюта Денис | Одеса | Україна | веслування на б/к | С-4 500 м | Сорокін В.М. |
7 | Малюта Петро | Одеса | Україна | веслування на б/к | С-4 500 м | Сорокін В.М. |
8 | Шимечко Ігор | Львівська | Україна | важка атлетика | ривок | Мартинюк Я.О., Новицький Я. |
9 | Деркач Юлія | Луганська | Колос | важка атлетика | ривок | Самардак В.С., Железняк В. |
10 | Пархомчук Ілля | Луганська | Україна | важка атлетика | ривок | Клименчуков В., Клименчуков Є. |
6 місце |
1 | Руденко Галина | Київ | Динамо | сучасне п’ятиборство | естафета | Тимощенко Ю.Т. |
2 | Чумакова Анастасія | Донецьк | Україна | сучасне п’ятиборство | естафета | Пауков О.І. |
3 | Дубініна Ірина | Луганськ | Динамо | сучасне п’ятиборство | естафета | Єфеменко В.В. |
4 | Шимечко Ігор | Львівська | Україна | важка атлетика | поштовх | Мартинюк Я.О., Новицький Я. |
5 | Деркач Юлія | Луганська | Колос | важка атлетика | поштовх | Самардак В.С., Железняк В. |
6 | Шейко Лідія | Харківська | Україна | важка атлетика | ривок | Кириєнко В. |
7 | Савон Максим | Запорізька | Спартак | важка атлетика | ривок | Савон О.С., Рошуор В. |